FOTOGALERIJA
 

12. POKAL BOHINJA

 
 22. maj 2010

Tekmovanje je potekalo v športni dvorani Danica v
 Bohinjski Bistrici.

IZPIS VSEH REZULTATOV  TURNIRJA
Na tekmovanju je sodelovalo 255 tekmovalcev iz 31 slovenskih in hrvaških klubov.
12.pokal Bohinja
C 01 - KATA 2003-2005,10-9     Ž
1 Leban Mara Mei K.K. SOČA
2 Rozman Manca K.K. TRŽIČ
3 Brglez Tjaša SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
3 Kaštrun Lana K.K. TRŽIČ
C 02 - KATA 2003-2005,8-1     Ž
1 Bajc Adrijana K.K. POSTOJNA
2 Trontelj Neli K.K. CERKNICA
C 03 - KATA 2001-2002,10-0     Ž
1 Koštič Ajša K.K. TRŽIČ
2 Taler  Tina K.K. BOHINJ
3 Sinkovič Anja K.K. BOHINJ
3 Florjančič Ana K.K. SOČA
C 04 - KATA 1999-2000,10-0     Ž
1 Okrožnik Nina K.K. KRANJ
2 Stare Maja K.K. BOHINJ
3 Casar Kaja K.K. MURSKA SOBOTA
3 Keršič Ahlin Ajda K.K. KRANJ
C 05 - KATA 1997-1998,10-0     Ž
1 Kuštrin Zala K.K. POSTOJNA
2 Magajna Žana K.K. POSTOJNA
3 Kranjec Maruša ŠRD K.K. OLIMPIJA
3 Urh Manca K.K. ZMAJ
C 06 - KATA 1995-1996,10-0     Ž
1 Stegel Tina K.K. POSTOJNA
2 Musič Alena K.K. VELENJE
3 Rajnar Silvija K.K. MURSKA SOBOTA
3 Zidarič Špela K.K. RADVANJE
C 07 - KATA 1993-1994,10-0     Ž
1 Kaštrun Dora K.K. TRŽIČ
2 Bahor Ana K.K. VELENJE
3 Šenekar Nina SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGON
3 Gavez Tina ŠRD K.K. OLIMPIJA
C 09 - KATA 1976-1992,10-0 1930-1975,10-0      Ž
1 Omejec Irena ŠRD K.K. OLIMPIJA
D 01 - KATA 2003-2005,10-9     M
1 Pišotek Žan SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
2 Jezernik Lan K.K. SHOTOKAN VELENJE
3 Ivančič Patrik K.K. POSOČJE
3 Mlekuž Deni K.K. SOČA
D 02 - KATA 2003-2005,8-1     M
1 Tamše Niklas K.K. SHOTOKAN VELENJE
2 Soban Žan K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
3 Majcen Patrik K.K. POSTOJNA
3 Ahačič Tarik K.K. CERKNICA
D 03 - KATA 2001-2002,10-0     M
1 Kiseljak Nik MON CHI KIMON
2 Hudales Tomaž K.K. SHOTOKAN VELENJE
3 Keršič Ahlin Žan K.K. KRANJ
3 Logar Vitan K.K. CERKNICA
D 04 - KATA 1999-2000,10-0     M
1 Taler Jaka K.K. BOHINJ
2 Šumlaj Aljaž K.K. BREŽICE
3 Kocet Niko K.K. MURSKA SOBOTA
D 05 - KATA 1997-1998,10-0     M
1 Joksimovič Stefan SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
2 Gregorič Matic KI-RYU NOVA  GORICA
3 Iskra Lapornik Aljaž K.K. BOHINJ
3 Merdanović  Luka SHOTOKAN K.K. Čakovec
D 06 - KATA 1995-1996,10-0     M
1 Klaneček Aljaž K.K. EMONA
2 Taler  Jernej K.K. BOHINJ
3 Dolhar  David K.K. KRANJ
3 Gavez Mike ŠRD K.K. OLIMPIJA
D 07 - KATA 1993-1994,10-0     M
1 Grujić Veno Jaša SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGON
2 Peternel Aleks K.K. TRŽIČ
3 Kisovec Klemen WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Preponis Kosmas WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
D 08 - KATA 1976-1992,10-0     M
1 Križman Martin SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
2 Marič Rem SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
D 09 - KATA 1930-1975,10-0     M
1 Kafadar Franjo K.K. SHOTOKAN KRANJ
2 Gajšek Ferdinand K.K. SHOTOKAN VELENJE
3 Marič  Zdravko SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
E 03,E 01 - Jiyu Kumite 1999-2000, 30- 2001-2005, 30-      Ž
1 Končić Patricija SHOTOKAN K.K. Čakovec
2 Štamfelj Pia WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Štor Lara K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
E 04 - Jiyu Kumite 1999-2000, 30+    Ž
1 Stare Maja K.K. BOHINJ
2 Casar Kaja K.K. MURSKA SOBOTA
3 Bevc Janja K.K. KOZJANSKO IN  OBSOTELJE
3 Fleischman Ela WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
E 05 - Jiyu Kumite 1997-1998, 40-     Ž
1 Novak Melisa K.K. MURSKA SOBOTA
2 Kuštrin Zala K.K. POSTOJNA
3 Zečiri Fiona K.K. MURSKA SOBOTA
3 Srša Anamarija SHOTOKAN K.K. Čakovec
E 06 - Jiyu Kumite 1997-1998, 40+    Ž
1 Urh Manca K.K. ZMAJ
2 Marinič Maša K.K. RADVANJE
3 Krojs Manja K.K. RADVANJE
3 Mlekuš Lea WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
E 07 - Jiyu Kumite 1995-1996, 47-     Ž
1 Poklič Blažka K.K. KRANJ
2 Rajnar Silvija K.K. MURSKA SOBOTA
3 Trnjak Karmen SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
E 08 - Jiyu Kumite 1995-1996, 54-     Ž
1 Stegel Tina K.K. POSTOJNA
2 Zidarič Špela K.K. RADVANJE
3 Sočič Karolina K.K. MURSKA SOBOTA
3 Flisar Daša K.K. MURSKA SOBOTA
E 09 - Jiyu Kumite 1995-1996, 54+    Ž
1 Cunk Neja K.K. KRANJ
2 Vrbnjak Tanja TVD  PARTIZAN  LJUTOMER
3 Kovač Nina K.K. MURSKA SOBOTA
3 Babnik Anja K.K. KRANJ
E 10 - Jiyu Kumite 1993-1994, 48-     Ž
1 Kličič Patricia SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
E 12,E 13 - Jiyu Kumite 1993-1994, 59- 1993-1994, 59+      Ž
1 Mlekuš Urša WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
2 Cvjetičanin Nuša K.K. KRANJ
3 Kralj Staša SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGON
F 01,F 02 - Jiyu Kumite 2001-2005, 30- 2001-2005, 30+     M
1 Lipavec  Žiga SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
2 Stupar Teo K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
3 Marcos Marc Jurij K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
3 Soban Žan K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
F 03 - Jiyu Kumite 1999-2000, 32-    M
1 Taler Jaka K.K. BOHINJ
2 Mendikovič  Rober Društvo za bor. veščine  PIRAN
3 Magajna Marko K.K. POSTOJNA
3 Šumlaj Aljaž K.K. BREŽICE
F 04 - Jiyu Kumite 1999-2000, 32+    M
1 Budin Boštjan Društvo za bor. veščine  PIRAN
2 Horvat  Fran SHOTOKAN K.K. Čakovec
3 Strnad Matic K.K. KOVINAR MARIBOR
3 Kodrič Andrej KI-RYU NOVA  GORICA
F 05 - Jiyu Kumite 1997-1998, 40-    M
1 Joksimovič Stefan SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
2 Klemenčič Simon K.K. BOHINJ
3 Leskovar  Tomaž K.D. LOČE
3 Kebe Jan K.K. CERKNICA
F 06 - Jiyu Kumite 1997-1998, 40+    M
1 Iskra Lapornik Aljaž K.K. BOHINJ
2 Tanko  Urban WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Hafner  Tim WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Čudič Jure K.K. BREŽICE
F 07 - Jiyu Kumite 1995-1996, 52-    M
1 Fošt Gašper K.K. KOVINAR MARIBOR
2 Keserovič Almir SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
3 Gorinšek Jure SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
F 08,F 09 - Jiyu Kumite 1995-1996, 57- 1995-1996, 63-     M
1 Koltaji Sebastijan K.K. MURSKA SOBOTA
2 Saboti Žiga K.K. RADVANJE
3 Gričar Gašper K.K. BLED
3 Klaneček Aljaž K.K. EMONA
F 10,F 11 - Jiyu Kumite 1995-1996, 70- 1995-1996, 70+     M
1 Čadež Klemen K.K. SHOTOKAN KRANJ
2 Eržen Žan K.K. BLED
3 Zagmajster  Gašper K.K. TRŽIČ
F 13 - Jiyu Kumite 1993-1994, 61-    M
1 Radovan Patrik K.K. TINJAN
2 Kisovec Klemen WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Peternel Aleks K.K. TRŽIČ
F 14 - Jiyu Kumite 1993-1994, 68-    M
1 Koren Jure K.K. RADVANJE
2 Strnad Nejc K.K. KOVINAR MARIBOR
3 Preponis Kosmas WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
3 Trdin  Urban SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
F 15,F 16 - Jiyu Kumite 1993-1994, 76- 1993-1994, 76+     M
1 Hrvatin Matko K.K. TINJAN
2 Čadež Blaž K.K. SHOTOKAN KRANJ
3 Leskovar  Gašper K.D. LOČE
F 19,F 18 - Jiyu Kumite 1976-1992, 75- 1976-1992, 67-     M
1 Križman Martin SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
2 Kotnik Gregor TVD  PARTIZAN  LJUTOMER
3 Rezar Alan K.K. EMONA
3 Ostrožnik Andrej K.D. LOČE
F 20,F 21 - Jiyu Kumite 1976-1992, 84- 1976-1992, 84+     M
1 Marič Rem SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
2 Bertalanič Blaž K.K. EMONA
3 Tkalec Roman TVD  PARTIZAN  LJUTOMER
F 22 - Jiyu Kumite absolutno 1930-1975     M
1 Bernjak Jože K.K. MURSKA SOBOTA
2 Korošak Andrej K.K. MURSKA SOBOTA
G 01 - KATA team 2000-2005    Ž
1 Bohinj 1 Tjaša Nina  Tina K.K. BOHINJ
2 K.K.Soča - Sara, Mara, Ana K.K. SOČA
3 Bohinj  2 Sara Anja Ana K.K. BOHINJ
G 02 - KATA team 1998-1999    Ž
1 Bohinj 3 Maja Katarina Maja K.K. BOHINJ
2 KK VELENJE Anina, Neja, Maja K.K. VELENJE
3 MURSKA SOBOTA Kaja, Fiona, Mel K.K. MURSKA SOBOTA
G 03,G 04 - KATA team 1995-1997 1990-1994     Ž
1 MURSKA SOBOTA Silvija,Saša,Daš K.K. MURSKA SOBOTA
2 G.RADGONA Nina, Staša, Dorotej SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGON
3 Kranj  Blažka, Anja,Neja K.K. KRANJ
H 01 - KATA team 2000-2005    M
1 Ajdovščina 1 - Tim, Žan,  Tian K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
2 CERKNICA - Tarik, Vitan, Bor K.K. CERKNICA
3 Bohinj 6 Jan Blaž Matic L. K.K. BOHINJ
3 Ajdovščina 2 Teo, Kristjan, Ju K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
H 02 - KATA team 1998-1999    M
1 MON CHI fantje MON CHI KIMON
2 Bohinj  4 Jaka Aljoša Matic K.K. BOHINJ
3 MURSKA SOBOTA Nejc, An , Niko K.K. MURSKA SOBOTA
3 POSOČJE Kristjan Klavdij Vito K.K. POSOČJE
H 03 - KATA team 1995-1997    M
1 Bohinj  5 Simon Aljaž Peter K.K. BOHINJ
2 Kranj  Patrik, Franci, David K.K. KRANJ
3 MURSKA SOBOTA Igor ,Denis, An K.K. MURSKA SOBOTA
Seznam vseh sodelujočih klubov
Društvo za bor. veščine  PIRAN
K.D. LOČE
K.K. BLED
K.K. BOHINJ
K.K. BREŽICE
K.K. CERKNICA
K.K. EMONA
K.K. KOVINAR MARIBOR
K.K. KOZJANSKO IN  OBSOTELJE
K.K. KRANJ
K.K. MURSKA SOBOTA
K.K. POSOČJE
K.K. POSTOJNA
K.K. RADVANJE
K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA
K.K. SHOTOKAN KRANJ
K.K. SHOTOKAN VELENJE
K.K. SOČA
K.K. TINJAN
K.K. TRŽIČ
K.K. VELENJE
K.K. ZMAJ
KI-RYU NOVA  GORICA
MON CHI KIMON
SHOTOKAN K K.GROSUPLJE
SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGONA
SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA
SHOTOKAN K.K. Čakovec
ŠRD K.K. OLIMPIJA
TVD  PARTIZAN  LJUTOMER
WADO KARATE DO ZVEZA  SLO
TOČKOVANJE KLUBOV ZA  12. POKAL BOHINJA
K.K. BOHINJ 81
K.K. MURSKA SOBOTA 59 1. mesto
SHOTOKAN K K.GROSUPLJE 49 2. mesto
K.K. KRANJ 43 3. mesto
K.K. POSTOJNA 41
WADO KARATE DO ZVEZA  SLO 37
K.K. TRŽIČ 29
K.K. SHOTOKAN AJDOVŠČINA 25
K.K. RADVANJE 23
K.K. VELENJE 22
SHOTOKAN K. K.  OPLOTNICA 20
K.K. CERKNICA 19
K.K. SHOTOKAN VELENJE 18
K.K. SOČA 18
K.K. POSOČJE 18
K.K. SHOTOKAN KRANJ 17
SHOTOKAN K.K. Čakovec 17
KI-RYU NOVA  GORICA 16
MON CHI KIMON 15
SHOTOKAN K. - DO K. GOR.  RADGONA 15
ŠRD K.K. OLIMPIJA 14
K.K. EMONA 13
K.K. KOVINAR MARIBOR 13
K.K. TINJAN 12
Društvo za bor. veščine  PIRAN 11
TVD  PARTIZAN  LJUTOMER 10
K.K. BREŽICE 9
K.D. LOČE 7
K.K. BLED 7
K.K. KOZJANSKO IN  OBSOTELJE 7
K.K. ZMAJ 7