03.04.2011

     Prvenstvo Gorenjske 2011

BOHINJSKA BISTRICA  

     
 
 

V nedeljo, 3. aprila 2011 je v Bohinjski Bistrici potekalo osnovnošolsko tekmovanje v karateju  „Prvenstvo Gorenjske 2011“.

Tekmovanje je organiziral Karate klub Bohinj.

Karata klub Bohinj je zastopalo 18 tekmovalcev; Gal Korošec , Andraž Korošec, Aljaž Lotrič Ažman, Nejc Stare, Gaber Cerkovnik, Anja Sinkovič, Jan Šubelj, Blaž Ličef, Lenart Medja,  Nina Sodja, Tina Taler, Tjaša Mikelj Medja, Žan Lužnik, Rok Lužnik, Maja Stare, Katarina Dobravec, Jaka Taler, Simon Klemenčič, Aljaž Lapornik Iskra in Jernej Taler.

 

Tekmovalci so dosegli naslednje rezultate;

V kategoriji KIHON; prikaz osnovnih elementov;

 

-      med dečki 6-8 let 3. Mesto osvojila Gal Korošec in Andraž Korošec,

-      med dečki 8-10 let je Aljaž Lotrič Ažman osvojil 2. mesto,

 

v kategoriji KIHON IPPON KUMITE; prikaz obrambe in napada v športnih borbah

 

-          med deklicami 8-10 let je Anja Sinkovič dosegla 1 mesto,

-          med dečki 8-10 let je Jan Šubelj dosegel 1. Mesto, Nejc Stare 2. Mesto in Gaber Cerkovnik 3. Mesto,

-          med  deklice 10-12 let je Maja Stare dosegla 1. Mesto in

Tjaša Medja Mikelj pa 2. mesto,

-          med dečki 10-12 let je Blaž Ličef osvojil 1. mesto, Lenart Medja pa 3. Mesto,

-          med deklicami 12-14 let je Katarina Dobravec dosegla 1. mesto,

-          med dečki 12-14 let je Žan Lužnik osvojil 3. Mesto

 

v kategoriji KATE;

-          med dečki 8-10 let je Aljaž Lotrič Ažman osvojil 2. Mesto,

-          med deklicami 8-10 let je Anja Sinkovič dosegla 1. Mesto 2. Mesto pa Tina Taler,

-          med dečki 8-10 let je Jan Šubelj osvojil 1. Mesto, Nejc Stare in Rok Lužnik pa 3. mesto,

-          med dečki 10-12 let je 1. Mesto osvojil Blaž Ličef, 3. Mesto pa Lenart Medja,

-          med deklicami 10-12 let je Maja Stare dosegla 1. Mesto, Tjaša Medja Mikelj pa 3. mesto,

-          med dečki 10-12 let je Jaka Taler osvojil 1. Mesto,

-          med dečki 12-14 let je Jure Sinkovič osvojil 1. Mesto, Žan Lužnik pa 2. mesto

-          med deklicami 12-14 let je 1. Mesto dosegla Katarina Dobravec

-          med dečki 12-14 let je Aljaž Lapornik Iskra osvojil 1. Mesto, Simon Klemenčič pa 2. mesto,

-          med dečki 14-17 let je 1. Mesto osvojil Jernej Taler.

 

v kategoriji ŠPORTNE BORBE;

 

-          med deklicami 8-10 let je Anja Sinkovič osvojila 2. mesto,

-          med dečki 8-10 let je Jan Šubelj dosegel 1. Mesto, Rok Lužnik pa 2. Mesto,

-          med deklicami 10-12 let je Maja Stare osvojila 1. mesto in

-          med dečki 10-12 let, je Jaka Taler osvojil 1. Mesto, Lenart Medja 2. Mesto in Blaž Ličef 3. mesto,

-          med dečki 12-14 let je Aljaž Lapornik Iskra dosegel 1. Mesto, 2. Mesto pa je osvojil Simon Klemenčič,

 

 

KK Bohinj