01.12.2012

DRŽAVNO PRVENSTVO

ŽALEC

JAKA TALER DRŽAVNI PRVAK, MAJA STARE PODPRVAKINJA.

V soboto 01.12.2012 je v Žalcu potekalo MLADINSKO DRŽAVNO PRVENSTVO V KARATEJU. Ekipo Karate kluba Bohinj je zastopalo 6 tekmovalcev pod vodstvom trenerja Ašanina.

JakaTaler si je naziv DRŽAVNEGA PRVAKA priboril v kategoriji KATE med starejšimi dečki.

Maja Stare je ...
osvojila odlično tretje mesto med starejšimi deklicami . Simon Klemenčič in Aljaž L. Iskra sta osvojila 5. in 8. mesto med kadeti, Jernej Taler pa je osvojil osmo mesto med mladinci . V kategoriji ŠPOTNE BORBE si je naziv DRŽAVNE PODPRVAKINJE med starejšimi deklicami priborila Maja Stare, Jaka Taler med starejšimi dečki odlično tretje Mesto, Simon Klemenčič pa še eno 5. mesto med kadeti.

V Žalcu so naši športniki prejeli tudi pokale za pokalne zmagovalce s treh tekem za POKAL SLOVENIJE 2012.

V mesecu decembru se naši tekmovalci udeležijo še mednarodnega turnirja v Trbovljah, potem pa jih do Februarja čaka zaslužen premor brez tekmovanj