12.10.2013

2. POKALNA TEKMA

NOVO MESTO

V soboto, 12. 10. 2013, je Karate zveza Slovenije v sodelovanju s tehničnim organizatorjem karate klubom Krka Šentjernej v Športni dvorani Marof v Novem mestu organizirala 2. pokalno tekmo. Sodelovalo je 331 tekmovalcev iz 40 slovenskih klubov.

Naši tekmovalci so se fenomenalno odrezali in osvojili 7 odličij.
TAJ KLEMENČIČ je med najmlajšimi v katah osvojil 3. mesto, ŽIGA LEBAN je pri malčkih dvakrat premagal nasprotnika in z malo športne sreče bi lahko posegel po medalji, JAKA TALER je v katah osvojil 2. mesto, v športnih borbah 3. mesto, MAJA STARE je bila v katah 6, v borbah pa je osvojila 2. mesto, ALJAŽ L. ISKRA je v katah osvojil 2. mesto, v borbah 5. mesto, JERNEJ TALER se je v katah uvrstil tik pod zmagovalne stopničke, SIMON KLEMENČIČ pa je v borbah osvoljil 1. mesto.
V KATAH TEAM so Aljaž Lapornik Iskra, Simon Klemenčič in Jernej Taler osvojili 1.mesto.