26.10.2013

LJUBLJANA OPEN 2013

LJUBLJANA

V soboto, 26.10., je v organizaciji Karate kluba Olimpija potekalo mednarodno karate tekmovanje Ljubljana open 2013.
Sodelovalo je preko 400 tekmovalcev iz 12 držav. Shotokan karte klub Bohinj so zastopali Taj Klemenčič, Jan Štros, Benjamin Gašperin, David Rotar Arh, Jaka Taler in Jernej Taler.
V močni mednarodni konkurenci med najmlajšimi absolutno je Taj Klemenčič osvojil zlato, Benjamin Gašperin pa srebrno medaljo. Benjamin Gašperin je v kategoriji najmlajši 6. nivo dosegel še drugo srebrno medaljo. Med mlajšimi dečki je Davidu Rotarju Arhu le za las ušlo odličje, osvojil je peto mesto, Janu Štrosu pa se je uspelo prebiti skozi prvi krog. Jaka Taler je osvojil tretje mesto v katah med kadeti, prav tako Jernej Taler tretje mesto med mladinci.