8. 11. 2014

OSNOVNOŠOLSKA LIGA 

Bohinjska Bistrica   

 

 

      

 
 

        

OSNOVNOŠOLSKA LIGA 1. KROG

 

 V soboto 8.11.2014 je v organizaciji Karate zveze Gorenjske in tehničnega izvajalca Shotokan karate kluba
Bohinj na Osnovni šoli dr. Janeza Mencingerja v Bohinjski Bistrici potekal 1. krog osnovnošolske karate lige.
Turnirja se je udeležilo 60 tekmovalcev iz 14 osnovnih šol. Tekmovanje je potekalo pod nadzorom glavnega
sodnika Matjaža Bertonclja, delegata Rajka Malinovića in vodjem tekmovanja Roberta Urha.

 

BOHINJSKA BISTRICA - OŠ dr. Janeza Mencingerja, 8.11.2014

REZULTATI

KATE

K1 MALČKI 1-3 razred  K2 MALČICE 1-3 razred

1. Taj Klemenčič OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica 1. Alja Kontrec OŠ M. Vilharja Postojna
2. Maj Logonder OŠ Naklo 2. Neža Korošec OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica
3. Klemen Kolšek OŠ Ledine
3. Vid Kolenc OŠ Senožeče

K3 ML. DEČKI 4-5 razred  K4 ML. DEKLICE 4-5 razred

1. Luka Radič OŠ M. Štrukelj Nova Gorica 1. Larisa Mujagić OŠ M. Vilharja Postojna
2. Žiga Leban OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica 2. Tiana Đaković OŠ M. Vilharja Postojna
3. Luka Žele OŠ Pivka 3. Maša Magajna OŠ Pivka
3. David Rotar Arh OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica 3. Polona Zavratnik OŠ M. Štrukelj Nova Gorica

K5 ST. DEČKI 6-7 razred  K6 ST. DEKLICE 6-7 razred

1. Nejc Finžgar OŠ Cvetka Golarja 1. Sara Žohar OŠ M. Štrukelj Nova Gorica
2. Nejc Horvat OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica 2. Danaja Kostić OŠ Ivana Groharja
3. Matija Krajnik OŠ Cvetka Golarja 3. Jovana Mitrović OŠ M. Vilharja Postojna
3. Veronika Brelih OŠ Cvetka Golarja

K7 KADETI 8-9 razred  K8 KADETINJE 8-9 razred

1. Nejc Arhar OŠ Cvetka Golarja 1. Patricija Belehar OŠ J. Aljaž Kranj
2. Sara Žohar OŠ M. Štrukelj Nova Gorica

E KATA EKIPNO

1. OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica
2. OŠ Naklo

BORBE

B1 MALČKI 1-3 razred  B2 MALČICE 1-3 razred

1. Taj Klemenčič OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica
2. Maj Logonder OŠ Naklo
3. Tian Drolc OŠ Naklo

B3 ML. DEČKI 4-5 razred  B4 ML. DEKLICE 4-5 razred

1. Luka Radič OŠ M. Štrukelj Nova Gorica 1. Larisa Mujagić OŠ M. Vilharja Postojna
2. Maj Strel OŠ M. Vilharja Postojna 2. Maša Magajna OŠ Pivka
3. Benjamin Gašperin OŠ dr. Mencingerja Boh. Bistrica
3. Jan Štros OŠ dr. J. Mencingerja Boh. Bistrica

B5 ST. DEČKI 6-7 razred B6 ST. DEKLICE 6-7 razred

1. Sara Žohar OŠ M. Štrukelj Nova Gorica
2. Lara Đaković OŠ M. Vilharja Postojna

B7 KADETI 8-9 razred  B8 KADETINJE 8-9 razred

1. Teodor Zlatkov OŠ Fran Rijavcar 1. Patricija Belehar OŠ Jakob Aljaž Kranj
2. Sara Žohar OŠ M. Štrukelj Nova Gorica